Kontrast:
Biuro Karier i Badania Rynku Pracy

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

Konkurs ,,Warm up your business" 

Masz pomysł na to w jaki sposób można poprawić współczesną energetykę z korzyścią dla konsumentów i środowiska? Weź udział w programie na najlepszy pomysł biznesowy z dziedziny energetyki. Konkurs jest skierowany do szerokiego grona odbiorców: studentów, doktorantów, absolwentów oraz startupów, a także do uczniów szkół średnich.

Celem konkursu jest kreowanie innowacji w obszarze produkcji energii, technologii oszczędnych i przyjaznych dla środowiska, a także wydajnej i efektywnej organizacji.

Do udziału w trzeciej edycji programu akceleracyjnego ,,Warm up your business" na najlepszy pomysł na biznes w dziedzinie energetyki zapraszają Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA i Park Naukowo-Technologiczny w Opolu Sp. z o.o.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz informacje o nagrodach znajdują się na stronie https://www.warmup.pnt.opole.pl/

Zachęcamy studentów PWSZ w Nysie do udziału.

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK