Kontrast:

KontaktAktualności wydziałowePracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Technicznych - ARCHITEKTURA

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Wystawa grafik we współpracy z PWSZ w Nysie

"Schinkel. Scenographie. Grafiki ze zbiorów Muzeum Powiatowego w Nysie." - to wystawa powstała we współpracy z Wydziałem Nauk Technicznych - kierunek architektura PWSZ w Nysie.

Wystawa będzie udostępniona podczas konferencji on-line pt. "Piękno w architekturze - harmonia miejsca / Beauty in architekture - harmony of place” organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nysie w dniach 13-14 maja br. Muzeum Powiatowe w Nysie posiada bogatą i różnorodną kolekcję grafiki, która mimo że stanowi jedną z bardziej cennych, na co dzień nie jest dostępna dla zwiedzających.

Więcej informacji na: http://www.muzeum.nysa.pl/web.n4?go=47

Wydział Nauk Technicznych - kierunek architektura, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:   
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK